#1 2010-01-28 16:00:43

 jungel1991

Ojciec forum

3873788
Skąd: Smarglin
Zarejestrowany: 2010-01-27
Posty: 27
Punktów :   
WWW

Sposoby łączenia

A więc tak opisze to krótko bo ci co grają i tak wiedzą o co chodzi:) ale żeby nie było, że administracja forum nic nie pomaga nowym graczom:P

A więc tak musimy mieć jakiegoś klienta sieci ja osobiście używam hamachi zakładamy tam konto następnie logujemy się do jakiejś sieci lub tworzymy własną:)
Włączamy gierke bierzemy tryby gry - gra wieloosobowa - połączenie bezpośrednie. Musimy ustalić kto jest gospodarzem tzw. hostem a kto się łączy:) Ten który jest gospodarzem podaje swoje IP z hamachi czeka aż przeciwnik je spisze oczywiście oboje muszą być w tej samej bynajmniej jednej sieci hamachi:)
Osoba łącząca wpisuje to IP do fify:) po wykonaniu tych czynności host klika "host" a gość zaznacza to IP we fifie i klika połącz i cała taktyka:p

Podczas gry wyłączajcie wszystko związane z netem będzie wam lepiej działać napewno nic w tym czasie nie ściągajcie i wyłączcie gg bo jak ktoś napisze to może rozłączyć:) Jeśli macie antyvira albo zapore systemu i nie chce wam połączyć to zminimalizujcie na chwile fife i powinno wam wyskoczyć windowsowe okienko na którym klikacie idblokuj wystarczy to zrobić jeden raz i już powinno być dobrze:)

Można także grać bez hamachi i wg żadnego innego programiku poprostu wtedy gospodarz podaje swoje IP jakie ma na kompie i tyle zamiast tego z hamachi i wtedy żaden klient nie może być włączony:) reszta tak samo:)

Nie wiem jak mi to wyszło ale i tak myślę że wszyscy wiedzą o co chodzi:P

Aha bym zapomiał a to wkońcu też ważne jak łączycie się bez klienta to zanim wybierzecie drużyne to przelećcie z 2 razy wszystkie ligi i dopiero wybierajcie drużyne a jak już się zacznie mecz to po pierszym podaniu nie naciskajcie nic przez jakieś 2 min na zegarze fify:P bo inaczej może rozłączyć:P czasem jak to nic nie pomaga pomóc może nie robienie zmian przed meczem:)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.patriota.pun.pl www.bstp.pun.pl www.zetka50.pun.pl www.politologiaujk.pun.pl www.moskitiera.pun.pl